STOLAR, möjligen Carl Bergsten, art déco, 1920-tal.

Fast stoppad klädsel, denna fäst med pärlspik. Intarsia samt pikerad dekor.

Slitage, repor och märken. Nagg och revor.

Lähtöhinta
8 000 SEK