Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
518697

FIGURIN, glas, Oivo Toikka, Notsjö, Iittala, Finland, signerad och numrerad 21/150.

Fisk i blått, grönt och rött. Etikettmärkt. Längd 35 cm.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK