Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

CHIFFONJE, nyrokoko.

CHIFFONJE, nyrokoko.

Mahognyfaner på furu. Skuren dekor av bl a akantus och voluter. Klaff med lådinredning. 4 lådor. Nycklar finns. L 117, b 47, h 142.

Slitage. Repor. Fanersprickor.

Lähtöhinta
3 500 SEK