SIDEBOARD, Facit, 1960-tal.

SIDEBOARD, Facit, 1960-tal.

Fanérat i ek. Två skjutdörrar med bakomliggande hyllplan. Längd 190, bredd 43 och höjd 76 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och rispor. Fläckar. Fanérskador. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK