BORD, art decó, Reiners Möbler, Mjölby, 1930/40-tal.

Rak palisanderfanérad skiva. Kannelerade ben med överkragning. Lös glasskiva medföljer. Längd 110, bredd 55, höjd 65,5cm.

Bruksslitage. Smärre fanerskador. Repor.

Lähtöhinta
5 000 SEK