519676

BROSCH, 18k tvåfärgat guld med ametist, citrin och rubin. Sverige, 1800-tal. Vikt 3,3g.

I form av viol. Höjd 3cm.

Slitage. Troligen senare nål. Rubin med nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK