SERVERINGSVAGN, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Betsat trä. Hyllplan, hjul. Längd ca 82, bredd 45, höjd 68 cm.

Slitage, repor, vingligt, skadat hjulgummi.

Lähtöhinta
1 500 SEK