MATTA, halvflossa, sannolikt Tabergs, 1950/1960-tal, 204 x 132 cm.

Grå, svart och röd.

Bruksslitage, skadade fransar/fransar saknas. Viss smuts.

Lähtöhinta
2 000 SEK