SOFFBORD, efter Ico Parisi, Slutarp, 1950-tal

Skiva av jakarandalaminat. Mässingsdetaljer. Längd 135 cm. Djup 55 cm. Höjd 56 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK