BORD, "Alberts", Tibro, 1950-tal.

Rund teakskiva på kopparunderrede med kulfötter. Diameter ca 39, höjd ca 45.

Bruksslitage. Märken och repor. Mindre skada på kanten.

Lähtöhinta
1 500 SEK