FIGURIN, porslin, Royal Copenhagen, Helen Schou. 1900-tal.

Galt. Nr 4558. Signerad. Längd 31 cm.

Smärre slitage. Mindre lagning på tidigare nagg. Ett par fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK