TIDSKRIFTSSTÄLL, Ejnar Larsen & Aksel Bender Madsen, Næstved Møbelfabrik, Danmark, 1900-talets mitt.

Teak, handtag med virad rotting. Höjd 55,5 cm, längd 45 cm.

Slitage. Märken, smärre hack på fötterna.

Lähtöhinta
2 500 SEK