Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

ATENNIENNE, nyrenässans, 1800-talets sista hälft.

Svarvade ben med fyra hyllplan i mahogny. Längd 45, djup 35, höjd 104 cm.

Slitage. Något vingligt.

Lähtöhinta
2 000 SEK