TRÄDGÅRDSGRINDAR, 1 par, 1900-talets första hälft.

Målade. Genombruten dekor. Längd med fäste 2 x 123. Höjd 143 cm.

Repor och märken. Slitage. Rostangrepp.

Lähtöhinta
3 000 SEK