FIGURINER, ett par, porslin, nyrokoko, 1800-talets mitt.

Dam och herre i exklusiva dräkter. Polykromtbemålade med detaljer i guld. På Socklar. H 31.

Lagningar. Slitage. Har tidigare varit kandelabrar.

Lähtöhinta
1 500 SEK