522261

RINGAR, 2 st, 18K guld, med onyx och 3 st vita stenar. Total vikt ca 10 g.

Klackring med onyx, HSG 1963. Storlek ca 19,5/61. Ring med tre vita stenar, A&S Stockholm 1962. Storlek ca 16,75/52.

Slitage. Klackring med bucklor.

Lähtöhinta
2 500 SEK