SOFFA, Edsbyverken, 1900-talets mitt.

Svartmålad. Rygg med spjälor. Uppfällbart lock med underliggande förvaring. Klädsel av galon. Stämpel Edsbyverken Made in Sweden. Längd 160 cm.

Senare målning. Repor och märken.

Lähtöhinta
2 000 SEK