SKEDAR, 6 st, sterlingsilver, William Cummins, Samuel Neville samt James Le Bas, Irland, 1800-tal. Vikt 199 g.

Fem av dem råttsvansskedar. Dekor av fågel med kvist i näbben. Längd 17-17,5 cm.

Bruksslitage, mindre bucklor.

Lähtöhinta
2 000 SEK