Carl Hjalmar Norrström

(Ruotsi, 1853-1924)
Carl Hjalmar Norrström
(Ruotsi, 1853-1924)

LJUSSTAKAR, 4 st, Carl Hjalmar Norrström, Skultuna Mässingsbruk. Numrerad 056/300.

Jubileumsljusstakar i mässing med stenmellandelar av diabas, larvikit, älvdalsporfyr och röd granit. Höjd 18 - 30 cm. Certifikat och etui medföljer.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK