BÄGARE, silver, Sigismund Novosadi d y, Karlskrona 1775. Vikt 73 ca gram.

Delvis förgylld. Godronnerad fot. Vågband. Höjd: 9 cm.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
2 500 SEK