BOUILLOTTELAMPA, senempirestil, 1900-talets andra hälft.

Mässing, rund fot på fötter, tre ljusarmar, grönlackerad skärm med bronserade lagerkransar, justerbar höjd. Höjd 64cm.

Ej funktionstestad. Mindre slitage.

Lähtöhinta
3 500 SEK