RAGUSKEDAR, ett par, silver, Dublin 1700/1800-tal. Tot ca 247 gram.

Slät modell med graverade crestmärken föreställande biskopsmitra. Längd 32 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK