MATTA, Bocchara, old/semiantik, 300 x 200 cm.

Kund tror att den är inköpt på 60-talet.

Slitage, ställvis något hårdare, Langetteringar, slitna långsidor. Fransar med slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK