SATSBORD, 3 st, "741", Axel Larsson, Bodafors, 1930-tal.

Björk. Bredd 41-58, djup 33-36, höjd 51-55 cm. Minsta bordet Brännmärkt Sveriges Möbelindustriförbund samt har rester av etikett.

Bruksslitage, torrsprickor och fläckar, mindre fanérskador.

Lähtöhinta
1 500 SEK