PUDERDOSA, delvis silver, Leningrad, Sovjetunionen, omkring 1900-talets mitt.

I form av snäcka. Insida med spegel och öppningsbart lock. Längd 8 cm.

Bruksslitage, obetydliga fläckar. Puder medföljer ej.

Lähtöhinta
1 500 SEK