HERRBETJÄNTER, 2 st snarlika, Italien, 1900-talets mitt.

Teak/mahogny. Detaljer av mässing. Höjd ca 106 cm.

Smärre slitage. Något instabila.

Lähtöhinta
2 000 SEK