SOFFA, "Patronen", Carl Malmsten, O.H Sjögren, 1900-talets andra hälft.

Grönt Carl Malmsten-tyg. Brickmärkt "AB O.H Sjögren och Carl Malmsten". Längd 166 cm.

Något slitage i klädsel, två knappar saknas.

Lähtöhinta
4 000 SEK