SIDEBOARD, AB Linde Nilsson Lammhult. 1960-tal. Två nycklar.

Teak. Skåp med bakomliggande hyllplan samt 4 lådor varav den översta med bestickinredning. Längd 205, djup 44, höjd 85 cm. Nyckel finns.

Smärre bruksslitage och mindre repor. Hyllplan med häftstift. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK