Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

APOTEKSVÅG, enligt uppgift "Apoteket Svanen" Limhamn.

Bottenplatta av trä.Två lådor. Våg av kromad metall. Längd 61 cm. Djup 25 cm. Höjd 55 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Vikter saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK