TEGLASHÅLLARE SAMT MUGG, 3 delar, silver, otydliga stämplar, Lettland 1922 - 1939. Tot vikt ca 205 gram.

2 st teglashållare, varav en med glas samt en mugg. Höjd: 5-9 cm.

Slitage, repor, gravyr.

Lähtöhinta
1 800 SEK