SKRIVBORD, Arne Vodder, Sibast, Danmark, 1960/1970-tal.

Jakaranda. Tre lådor. Längd 189, bredd 95, höjd 75 cm.

Bruksslitage, repor samt fläckar. Bakstycket till lådorna sitter snett. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
8 000 SEK