LEKSAKSBIL, T-Ford Consul Oldtimer, 1900-talets första hälft.

Svartlackerad plåt med detaljer i gummi och gulmetall. Cigarettändare i skuffen. Längd ca 16 cm.

Ytsmuts. Repor. Gång och tändare ej funktionstestat. Ratt saknas.

Lähtöhinta
1 200 SEK