SKÅL, silver, Hélène Gärdfeldt för Hovjuvelerare Carlman AB, Stockholm, 1962. Vikt 185 g.

Dekor av pärlband. Längd 13,5, höjd 7 cm.

Bruksslitage, smärre bucklor, repor, gravyr på bottenringen.

Lähtöhinta
2 000 SEK