FÄLLBORD, 1900-talets andra hälft.

Två klaffskivor med grindar. Längd 72 cm. Bredd 30 cm (56x2 cm). Höjd 73,5.

Bruksslitage. Märken och repor. Senare bemålat underrede.

Lähtöhinta
2 000 SEK