ETUI, silver, H. Matthews, Birmingham, England, jugend, 1906. Vikt 100 g.

Floral reliefdekor. Invändigt klädd i textil. 7,5, x 10,5 cm.

Bruksslitage, mindre bucklor, fläckar invändigt.

Lähtöhinta
1 500 SEK