FOTOBOK, "The Book of Olga" av Bettina Rheims, Taschen, signerad och numrerad 0727/1000, 2008.

Introduktion av Catherine Millet. Boken är slut hos förlaget. ISBN:978-3-8365-0760-8. Strl 48x33.

Lähtöhinta
15 000 SEK