ASK MED LOCK, porslin, möjligen Vietnam Ming.

Delvis brun glasyr med dekor av bladverk. Höjd 8,5. Diameter 10,5 cm.

Locket med nagg. Några repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK