SKÅL, silver, WA Bolin, Stockholm 1938. Vikt ca 591 gram.

Dekor av fågel med blomma. Ledade genombrutna hänklar. Diameter 27 cm.

Några bucklor. Några repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK