SOCKERSTRÖARE och MÅTT, silver, bland annat Goldsmiths & Silversmiths, London, 1907. Total vikt ca 267g.

Ströare med oktagonal form, höjd 21cm. Måttets höjd 9cm.

Bruksslitage. Minnesgravyr på mått. Bucklor. Repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK