SKRIVBORD, Ib Kofod-Larsen, Säffle Möbelfabrik.

Jakaranda. Tre lådor och dokumentlåda. Baksida med låda och hylla. Längd 170, bredd 82 och höjd 73 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.

Smärre slitage. Solblekt, fläckad skiva. Repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK