BOKSKÅP, Karl-Johanstil, 1800/1900-tal.

Björk. Upptill med hyllor (fyra hyllor finns med björkfaner i fronten. Syns inte på bild). Nedtill med skåpsdörrar och bakomliggande hylla. Längd 129, bredd 48, höjd 213. Nyckel finns.

Slitage. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK