BESTICKSCHATULL, England, med bestick av nysilver, omkring år 1900.

Schatull av mahogny. Två uttagbara lådor. Bestick, fiolmodell, ca 60 delar. Schatullets längd 41 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Schatull med skador och sprickor.

Lähtöhinta
1 500 SEK