527259

TESERVIS, 13 delar, glas, Wilhelm Wagenfeld, Jenaer Glaswerke, omkring 1900-talets mitt.

Tekanna samt 12 koppar med fat. Kannas höjd ca 12 cm. Kopparnas diameter 10,5 cm.

Mindre bruksslitage. Något mindre nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK