527509

SKULPTUR, glas, Bertil Vallien, Kosta, signerad och numrerad.

I form av båt. Innesluten dekor. Märkt Kosta 98551 Vallien. Längd 39 cm. Sockel med ställning medföljer.

Smärre repor. En dekorbit avslagen.

Lähtöhinta
5 000 SEK