SOFFBORD/PALL, Percival Lafer, Lafer MP, Brasilien, 1900-talets andra hälft.

Lös sittdyna i skinn, jakarandastomme. Längd 69, bredd 50, höjd 28 cm. Dyna möjligen ej tillhörande.

Bruksslitage. Dyna med ställvis slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK