BORDSLAMPOR, 1 par, sannolikt Gunnar Ander, Lindshammar, 1900-talets andra hälft.

Blåtonat glas. Höjd ca 39 cm.

Ej funktionstestade. Några repor. Nagg på insida av fotring. Skärm saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK