527945

CIGARETTMUNSTYCKEN, 2 st, guld, ER Arnström, Stockholm 18k, resp London 9k. 1900-tal. Tot ca 28 gram.

Med dekorrand resp småmönstrad yta, munstycken av bakelit. Längd 7,3-11 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK