SUPKOPPAR/ZARF, 3 delar, silver, bla Johan petter Lampa samt Osmanska riket, 1800-tal.

Zarf med Sultanens thugra, ett par koppar av Lampa. Höjd: 2-3,5

Slitage, repor, bucklor.

Muut tiedot

Liten medföljande skål.

Lähtöhinta
1 500 SEK