LINNESKÅP, nyrenässans, sent 1800-tal.

Bonad. Spegeldörr flankerad av kolonnetter. Bredd: 94 cm, Djup 62 cm, Höjd: 205 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor, enstaka fanérskador. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
5 000 SEK