SOCKERRUSKA och SALTSTRÖARE, silver, England, 1800-1900-tal.

Sockerruskan London, svängda godronner, h 23. Saltströare balusterformad, h 15.

Bucklor, slitage. Saltströaren lagad i botten.

Lähtöhinta
1 000 SEK